Oluşturan 19 Mart 2018 by

Yeni bir off-road performans aracı olan yeni 2019 Ford Ranger Raptor, Tayland’daki bir gösteri sırasında kamuflajsız bir şekilde görüntülendi.

Nihai Ranger, Asya Pasifik genelinde tek fabrikada üretilen performans pick-up’ı olarak bir ölçüt belirlemek için özel olarak tasarlanmış, üretilmiştir ve test edilmiştir. Ford Performance ekibinin gerçek yol tutkunları için tasarladığı Ford Ranger Raptor, Ford’un Asya Pasifik’teki müşterilere “Built Ford Tough” kamyonları teslim etme taahhüdünü güçlendiriyor.

Ranger Raptor güç aktarma sistemi, daha fazla güç ve tork, daha iyi yakıt ekonomisi, daha az ağırlık ve motor, şanzıman, aktarma organları, direksiyon, frenler ve Elektronik Denge Kontrolü (ESC) sistemi için off-road’a özel kalibrasyonlar sunan son teknolojiye sahiptir.
İnanılmaz bir performans ve tepki verme yeteneği sağlayan devrimci bir hareketle, 10 oranlı ​​şanzuman, Ranger Raptor’da maksimum 213 beygir gücü ve 500Nm tork sağlayacak yeni 2.0 litrelik Bi-Turbo dizel motor ile birleştirildi.

 

Kategori Anahtar Kelimeler

Yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.