Oluşturan 3 Mart 2018 by

Sekiz Silindir ekibi gizli saklı garajları seviyor ve bu konu ile ilgili daha önce içerisinde Cumhurbaşkanlığı eski makam araçlarının da olduğu 40 aracı barındıran bir garajı da ziyaret etmişlerdi.

Ayrıca 8 ilginç aracın olduğu bir garajı ve testlerini yaptıkları Willys MB aracın son derece özel bir şekilde dekore edilmiş butik garajını da ziyaret etmişlerdi. O videolara buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise uzun zamandır ziyaret edilmemiş 100 araçlık bir garajı geziyorlar. Ayrıca ilerleyen zamanlarda unutulmuş ve terk edilmiş garajları da gezmeyi planlamaktalar. Ancak bu garajı diğerlerinden ayıran önemli bir fark yer alıyor. Diğer garajların aksine sadece otomobiller değil, ayrıca kamyon, otobüs, SUV, traktör ve eski model pikap modelleri de yer alıyor. Tüm bunların yanında; Ankara’da Mossad ajanına karşı gerçekleşen bir suikastte patlatılan pikap ve Kumarhaneciler Kralı olarak geçen Ömer Lütfi Topal’ın Lincoln marka limuzuni bile bu garajda yer alıyor.

Şunu da belirtmekte fayda var. Bu araçlar farklı zamanlarda olacak şekilde bu garaja koyulmuş ve çok uzun süredir de bu şekilde bırakılmış. Bu nedenle üzerlerinde 1 karış toz mevcut. Ancak büyük bir çoğunluğu düşük kilometre değerlerine sahip, oldukça iyi kondisyonda araçlar.

Kategori Anahtar Kelimeler

Yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.