Oluşturan 12 Mart 2018 by
Citroën, yenilenen Berlingo’yu piyasaya sürüyor. Üçüncü nesil Belingo, pratik anlamda aileler için başarılı bir şekilde yenilikler yaratan özgün, basit ve işlevsel hatlara sahip bir modelin öyküsünü sürdürmektedir.

Yeni Berlingo’yu tasarım ve konfor açısından modernize edildi ve 1,7 milyon adetten fazla satılan seleflerinin başarısının ardındaki taze ruhunu ve pratikliğini pekiştirdi. Yeni Berlingo, Citroën tasarımının yeni kimliğini aynen uygulamış olarak görünmekle birlikte öne çıkarılan güçlü noktaları olan modülerlik ve kabin ferahlığı açısından ciddi güncellemeler yapılmış olarak görünüyor.

Yeni model, üç adet bağımsız ve kolayca kaldırılabilen arka koltukları, katlanabilir ön yolcu koltuğu ile birlikte düz bir zemin, 2,70 m ve 100 lt. ek bagaj alanı ile günlük kullanım kolaylığının en iyi kombinasyonunu sunuyor.

Motor seçenekleri olarak, yeni BlueHDi 1.5 Dizel, PureTech 1.2 benzinli olmak üzere son nesil motorları EAT8 otomatik şanzuman kombinasyonu ile sunmayı ihmal etmiyor.

Kasa seçenekleri ise Medium ve XL olmak üzere, 4,40 m ve 4,75 m uzunluğa sahip ve beş ve yedi koltuğa ev sahipliği yaparak iki farklı boyutta sunulacak.

Yeni Citroën Berlingo, Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtıldıktan sonra 2018 yılının ikinci yarısında piyasaya sunulacak.

Kategori Anahtar Kelimeler

Yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.