Oluşturan 8 Mart 2018 by
Toyota, 2018 Cenevre Otomobil Fuarında Yeni Toyota Auris Hybrit’in tanıtımını yaptı!

Toyota her zaman müşterilerini dinlemeye ve sundukları geri bildirime yanıt vermeye kendini adamıştır. Özellikle 20 yıllık hybrit araç liderliğinden ve Avrupa’da 1,5 milyondan fazla birim de dahil olmak üzere 11 milyondan fazla küresel satıştan sonra şirket, hybrit araçlarını daha da fazla geliştirmek istiyor.

Bu nedenle, Toyota, iki hybrit güç aktarma organı seçeneği ile modellerini sunmaya karar verdi; biri yakıt tasarrufunun geleneksel avantajlarını ve rahatlatıcı bir sürüş sağlıyor, ikinci bu güçte daha güçlü ve daha dinamik sürüş özellikleriyle biniyor.

2010 yılında, birinci nesil Auris, hybrit sürücüden yararlanmak için Avrupa’daki ilk yüksek hacimli, çekirdek Toyota modeli idi ve şimdi bu hibrid güç aktarma organı seçeneklerini sunan ilk model olacaktır.

Mevcut Auris güç aktarma organı hattı beş geleneksel motor ve bir hibrid güç aktarım organından oluşmaktadır. Bununla birlikte, yeni Auris, hybrit teknolojiye yönelik markanın odaklanmaya devam etmesini yansıtan yeni bir geleneksel 1.2 litrelik turbo benzinli motor ve 122 hp, 1.8 litre veya 180 hp, 2.0 litrelik hibrid güç aktarma organları seçenekleri sunacak.

1.8 litrelik sistem, müşterilerin düşük bir sahip olma maliyetiyle, eklenti şarjına gerek duymadan, mükemmel yakıt ekonomisi sunan, tamamen kendine yeterli bir Toyota enerjili hibrid güç aktarma organından beklediği tüm gereksinimleri karşılar. ve düşük CO2 emisyonu ve gündelik işe gidişte% 50’ye varan tüm elektrikli sürüşü sağlamaktadır.

Müşterilere yukarıda belirtilen tüm avantajları vermeye devam ederken 2.0 litrelik sistem, yeni benimsenen Toyota Yeni Küresel Mimari (TNGA) platformunda bulunan ek sürüş konforu, denge, taşıma ve sürüş keyfinden tam olarak yararlanmaktadır. Sürücüler, daha dinamik ve ilgi çekici bir sürüş deneyimi için daha fazla güç ve direksiyon simidine monte kulakcıklar ile ‘enerjik bir sürüş’ sunacaklar.

Kategori Anahtar Kelimeler