Oluşturan 20 Mart 2018 by

Güney Koreli üretici Ssangyong, Musso ismi ile tüketicileri tamamen farklı bir ürün olan Korando SUV ile kafalarını karıştırmak istememesi nedeniyle isimlendirildi.

Çift kabinli tasarıma sahip Ssangyong Musso, tüm bilgi-eğlence ihtiyaçlarınız için yedi inçlik bir dokunmatik ekrana sahip yepyeni bir gösterge paneli de dahil olmak üzere bir dizi yeni revizyona sahip.

Musso’nun kaputunun altında yeni geliştirilen Euro 6 2.2 litrelik bir turbo dizel 178 hp gücünde ve 400Nm tork üreten bir dizel yer alıyor. Toplam yakıt ekonomisinin iyileştiği söylenmekte.

 Yeni bir multi-link arka ayar ve ilerici arka helezon yaylar, 2.040 mm yük güvertesinde bir tonluk malzeme ile rahat ve konforlu bir otomobil benzeri sürüş sunuyor.

Yeniden tasarlanan gümüş kaplama ön ızgara ile 18 inç alaşım jantlar ve deri görünüm özellikli koltuk döşemeleri deri direksiyon simidi ve vites topuzu ile premium bir hava oluşturulmaya çalışılmış.

Bir üst donanım seviyesi olan EX, 18 inçlik siyah jantlar, tavan rayları, LED gündüz farları, otomatik farlar, otomatik klima, yağmur algılamalı silecekleri, gerçek deri ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli kumandalı sürücü koltuğu ile SE’den ayrılıyor. RDS radyo ve iPod ve Bluetooth bağlantısı ile daha önce bahsedilen yedi inçlik dokunmatik ekran ile aynı.

2018 yılı içerisinde herhangi bir tarih verilmeksizin Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor..

Kategori Anahtar Kelimeler

Yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.