Oluşturan 2 Mart 2018 by

Yeni Nesil Santa Fe, sınıfının lideri olan geniş hacmi ile şık bir SUV olmuş.
Hyundai Motor D-SUV segmentinde yeni nesil SUV ailesi görünümüyle etkileyici ve güçlü bir cepheye sahip. Yenilikçi güvenlik özellikleri, Hyundai Motor’un gelişmiş teknolojiyi daha erişilebilir hale getirme yaklaşımının altını çiziyor.

Hyundai Motor, Şubat 2018’de dünya prömiyerini kutlayacak olan Yeni Nesil Santa Fe’nın ilk görüntülerini duyurdu. Şirketin en büyük binek otomobili olan Hyundai’nin güçlü SUV mirasını ve küresel başarı öyküsünü sürdürüyor. Dördüncü nesil Santa Fe, sınıfının en konforlu ve güçlü bir tasarıma sahip aracı olmaya aday.

Santa Fe’nin göz alıcı farları ve Hyundai’nin SUV ailesi kimliği olan Cascading Grille ile tamamlanan karakteri ile modern ve zarif bir görüntü sergiliyor. Dış tasarımı güçlü ve geniş duruşu ile atletik, cesur bir görünümü desteklemektedir.  Hyundai’nin SUV serisinin amiral gemisi olma durumunu güçlendiren rafine edilmiş çizgilere sahiptir. Santa Fe iç tasarımı, birinci sınıf kaliteyi, yatay ve ferah bir düzen ve geliştirilmiş görünürlük ile birleştiriyor.

Dış boyutları Yeni Nesil Santa Fe’yi daha belirgin hale getiriyor. 4.770 mm uzunluğunda, 1.890 mm genişlikte ve daha uzun bir dingil mesafesi ile, yolcularına daha fazla konfor sağlıyor.

SmartSense teknolojisinin bir parçası olan Santa Fe, ileri teknolojiyi uygun fiyatlı hale getiren kapsamlı bir emniyet paketi sunmaktadır. Arka Çapraz Trafik Çarpışma Kaçınma Yardımı Hyundai’de bir ilk. Görünürlüğü düşük alanların tersine çevrilmesi durumunda, sistem sadece araçların yan taraftan yaklaşması durumunda sürücüyü uyarmakla kalmaz aynı zamanda frenleri de otomatik olarak uygular. Güvenlik Çıkış Yardımcısı, araçların arkadan yaklaşmasıyla kapıları geçici olarak kilitleyerek kazaları önler, böylece yolcular arabadan güvenli bir şekilde çıkacaktır.

Yeni Nesil Santa Fe’nın diğer ayrıntıları Mart 2018’deki Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez piyasaya çıkmadan önce dünya prömiyerinde açıklanacak.

Kategori Anahtar Kelimeler

Yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.