otopusula

Yeni Polo 16 Haziran’da tanıtılıyor!

Volkswagen, yeni Polo ile B-segmentini yine domine etmeye hazırlanıyor. Marka otomobili dünya prömiyerinin öncesinde, 16 Haziran günü tanıtmayı planlıyor.

Volkswagen, bu yaz tanıtacağı yeni Polo ile B-segmentini yine domine etmeye hazırlanıyor. 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda düzenlenecek dünya prömiyerinin öncesinde, Alman otomotiv devi güncel versiyonu 8 yaşına giren otomobilin yeni jenerasyonunu 16 Haziran günü tanıtmayı planlıyor.

5 videoluk seride yeni Polo’nun silüeti gösteriliyor

Bir kaç hafta önce yayınlanan videoda otomobilin kamuflajlı hali gösterilmişti. Daha öncesindeyse “sızdırılan” bazı fotoğraflar sayesinde otomobilin kamuflajsız halini de görmüştük.

Marka bizim yine de “şaşırmış” gibi davranmamızı istiyor olacak ki, internette yayınladığı yeni video serisinde yeni modelin sadece silüetini gösteriyor. 5 videoluk seride Polo’nun geçmişten bugüne geçirdiği evrim anlatılıyor.

Ibiza ve Fabia ile platform kardeşi

Otomobil, ilerleyen günlerde tanıtılacak olan yeni Seat Ibiza ve Skoda Fabia’yla birlikte MQB A0 platformu üzerine şekilleniyor. Yeni nesil Polo küçük benzinli ve dizel ünitelerden oluşan geniş bir motor yelpazesine sahip olacak. Ürün gamının en tepesindeyse, bir önceki nesil Golf GTI’ın motorunu kullanacak olan Polo GTI bulunacak.

 

 

Kaynak: Otopark

Yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.